Koncesja MSWiA, e-toll

Koncesja MSWiA

Zabezpieczenie techniczne polega na: montażu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych, sygnalizujących zagrożenie chronionych osób i mienia, oraz eksploatacji, konserwacji i naprawach w miejscach ich zainstalowania montażu urządzeń i środków mechanicznego zabezpieczenia oraz ich eksploatacji, konserwacji, naprawach i awaryjnym otwieraniu w miejscach zainstalowania. Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia jest działalnością regulowaną. Securityplus posiada koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Koncesja określa zakres i formę prowadzenia usług.

e-TOLL

System e-TOLL służy do poboru opłat za przejazd pojazdem ciężkim (powyżej 3,5 tony) po płatnych drogach krajowych oraz za przejazd po płatnych odcinkach autostrad Konin-Stryków (A2) i Wrocław-Sośnica (A4) dla pojazdów ciężkich i lekkich. System oparty jest o technologię wyznaczania pozycji użytkownika przy zastosowaniu pozycjonowania satelitarnego z wykorzystaniem wirtualnych bramownic. Administratorem systemu danych jest Szef Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Kiedy potrzebujesz uzyskać informacje związane z naszymi usługami.

Mogą Państwo skontaktować się z nami w dogodny dla siebie sposób. Jesteśmy dostępni 24/7 za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poczty elektronicznej.